TITLE

DESCRIPTION

Informacje

Dnia 3 marca 2017 roku klasa I wyjeżdża na wycieczkę do Sali Zbaw Figlarium. Jest to nagroda za osiągnięcie wspólnego sukcesu, czyli zebraniu całego słoika fasolek. Mamy nadzieję, że do końca roku szkolnego osiągniemy jeszcze nie jeden słoik zapełni się fasolkami.
Znalezione obrazy dla zapytania gratulacje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z okazji nadchodzących narodzin Jezusa Chrystusa życzę Państwu i dzieciom wszystkiego co najlepsze. Ciepła w sercu i w domu, smacznej kolacji wigilijnej, rodzinnego kolędowania, magicznie spędzonego czasu. A także owocnego, szczęśliwego, pełnego miłości Nowego Roku. Niech pierwsza gwiazda na niebie przyświeca  nie tylko w Boże Narodzenie.
weihnb00006
Wychowawca klasy I
Agnieszka Godlewska
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na Koncert Kolęd w Sali Widowiskowej w Ratuszu w Legionowie. Będziemy kolędować 21 grudnia 2016r. od godzinie 15.00.