TITLE

DESCRIPTION

Ślubowanie

DSC_2598DSC_2601DSC_2605DSC_2613DSC_2616   Tak to było... 16 października 2015r, uczniowie naszej klasy dołączyli do społeczności uczniowskiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej  im. Jana Pawła II. To był a szczególna uroczystość, zerówkowicze złożyli obietnicę uczniowską,a Pani Dyrektor pasowała każdego ucznia.To jednak nie koniec niespodzianek. Uczniowie klas czwartych przygotowali dla swoich młodszych kolegów prawdziwy test na ucznia. Trzeba było wykazać się wiedzą, sprytem i sprawnością fizyczną. Daliśmy radę... Po uroczystości na sali gimnastycznej, wróciliśmy do swojej klasy i tam czekała na dzieci niespodzianka od rodziców,poczęstunek i prezent. To była bardzo ekscytująca uroczystość. Zostaną nam niewątpliwe bardzo dobre wspomnienia.